کد خبر: 1036556 A

رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه خبر داد:

رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه گفت: نیم‌ سال جدید این دانشگاه از هفته آینده به صورت مجازی آغاز خواهد شد و کلاس‌های عملی و نظری نیز به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

به گزارش ایلنا، ابراهیم فرشیدی با اشاره به نحوه ارائه نیم‌سال تحصیلی دوم، اظهار کرد: هنوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصمیم قطعی در خصوص نحوه برگزاری نیم‌سال دوم تحصیلی نگرفته است و دانشگاه ما نیز تابع تصمیم‌گیری‌های معاونت آموزشی وزارت است، اما به طور کلی به نظر می‌رسد که این ترم نیز مانند ترم‌های گذشته به صورت غیرحضوری برگزار شود.

فرشیدی افزود: حتی اگر درس‌های عملی را نیز بخواهیم به صورت حضوری برگزار کنیم، عملی نخواهد شد چرا که برای ارائه درس‌های عملی به صورت حضوری، نیاز به بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی است.

رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با اشاره به زمان آغاز نیم‌سال تحصیلی دوم گفت: نیم‌سال جدید از هفته آینده به صورت مجازی آغاز خواهد شد و کلاس‌های عملی و نظری به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

فرشیدی در خصوص نحوه استفاده از مراکز تحقیقاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیان کرد: با هماهنگی استاد، دانشجو می‌تواند برای استفاده از مراکز تحقیقاتی به دانشگاه مراجعه کند، البته به صورت محدود خواهد بود. برای حضور تعداد کمی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی مشکلی وجود نخواهد داشت، اما با حضور جمع زیادی از دانشجویان با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی در پایان گفت: کارشناسان آموزشی و پرسنل دانشگاه بر اساس برنامه‌های اعلام شده از سوی ستاد استانی کرونا در دانشگاه حاضر هستند و بخش آموزشی دانشگاه هر روز فعال است تا اگر دانشجویی با مشکلی مواجه شود نیازی به حضور در دانشگاه نداشته باشد.

تحصیلات تکمیلی دانشجو رئیس دانشگاه علوم تحقیقات و فناوری سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر