کد خبر: 1036476 A

مدیر امور توزیع برق رودبار خبر داد:

مدیر امور توزیع برق رودبار از افتتاح ۱۰ پروژه زیربنایی با اعتباری بالغ بر۹۸۲۰۰ میلیون ریال بمناسبت ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش‌ایلنا از رودبار، همزمان‌ با گرامیداشت دهه فجر ۱۰ پروژه زیربنایی شبکه‌های توزیع برق در سطح شهرستان رودبار با حضور قاسم نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، حجت السلام و المسلمین سید حسن سیدی امام جمعه شهرستان رودبار، فرماندار شهرستان و معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی، جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه‌های مختلف اجرایی استان و شهرستان به بهره برداری رسید.

رضاپور در این مراسم خاطر نشان کرد: این پروژها در قالب توسعه و احداث خطوط فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب پست هوایی، اصلاح و نوسازی خطوط فشار متوسط و ضعیف، احداث شبکه فشار ضعیف هوایی در مناطق شهری و روستایی جهت تامین برق متقاضیان جدید اجرا شد.

رضاپور افزود: بطور نمونه پروژه زیربنایی و مهم که به طور همزمان در سطح شهرستان افتتاح شد، احداث ۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط جدید شهر رودبار به نام خلیل آباد از پست سپیدرودالی رودبار به بهره برداری رسید که با افتتاح این پروژه بزرگ علاوه بر امکان تامین برق متقاضیان  جدید حوزه شهری و روستایی، کاهش قابل توجه خاموشی های بی برنامه رودبار و رضایتمندی مشترکین محترم را نیز به دنبال خواهد داشت.

برق دهه فجر شهری و روستایی فرماندار شهرستان معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر