کد خبر: 1036344 A

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب؛

اختتامیه دومین جشنواره «جوان موفق» استان البرز همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از البرز، اختتامیه دومین جشنواره «جوان موفق» استان البرز هم‌زمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه ۲۲ بهمن‌ماه از ساعت ۱۵ عصر در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار می‌شود.

این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار و به‌طور هم‌زمان از صفحه اینستاگرامی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج به آدرس hoseinihamedani.ir پخش خواهد شد.

جشنواره«جوان‌موفق» همه‌ساله به‌منظور شناسایی، معرفی‌الگوها و تجلیل از جوانان برتـر با هدف زمینـه‌سازی ارزش‌های متعالی، روحیـه فداکاری و ایثار، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده، تقویت ایمان، روحیه خودباوری، ایجاد زمینه‌های مشارکت در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی، حمایت از فعالیت‌های هویت آفرین، ابداع و ابتکار، الگوسازی منـاسب، شناسـایی و ارزش نهادن به اندیشه‌های سازنده جوانان ایـران اسلامی، برگزار می‌شود.

این جشنواره در ۱۷ محور اصلی جوان موفق فعال قرآنی، کشاورز روستایی، کارآفرین، سرباز، ادبیات، علمی دانشگاهی، هنرهای نمایشی و تجسمی، فعالیت‌های اجتماعی، فیلم، موسیقی، فعالیت‌های رسانه‌ای، مبتکر و مخترع، دهیاری و شورایاری، معلول دارای توانایی‌های خاص، طلبه و مبلغ جوان و ورزشکار و دو بخش ویژه «مادر موفق» و «ایده نو» برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در البرز جشنواره جوان موفق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر