کد خبر: 1036229 A

سرپرست اداره برق شهرستان بویراحمد:

سرپرست اداره برق شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق 15 روستا در بخش لوداب این شهرستان بدلیل بارش شدید برف ، سقوط پایه ها و پارگی شبکه های توزیع طی روز گذشته تاکنون خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلام حسن پردال گفت: برق 15 روستا با جمعیت خانواری حدود 400 خانوار هم اکنون به دلیل بارش شدید برف، سقوط بیش از 10 اصله پایه برق و پارگی شبکه های توزیع برق در بخش لوداب شهرستان بویراحمد قطع است.

وی با تشریح موقعیت جغرافیایی این روستاها در بخش لوداب شهرستان بویراحمد، اظهارداشت: محور ارتباطی و دسترسی به این روستاها متاسفانه قطع و بازگشایی محور نیز به سختی در حال انجام است.

سرپرست اداره برق شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام 2 اکیپ عملیاتی و اتفاقاتی برای تامین برق پایدار به این روستاها خبرداد و خاطرنشان کرد: متاسفانه شرایط جاده دسترسی به این روستاها بسیار سخت و اکیپ های اعزامی منتظر بازگشایی محور ارتباطی هستند.

پردال گفت: در برخی از روستاهای برف گیر بخش لوداب شهرستان بویراحمد ارتفاع برف به بیش از 50 سانتی متر آن هم در جاده های خاکی رسیده که بدلیل نبود جاده دسترسی مناسب، مشکلات فراوانی برای تامین برق پایدار مشترکین برای ما فراهم کرده است.

وی فاصله مکانی روستاهای بی برق بخش لوداب در شهرستان بویراحمد تا مرکز این بخش را حدود 80 کیلومتر ذکر و یادآورشد: خدمات رسانی به روستانشینان در شرایط این چنینی و نبود محور ارتباطی بطور حتم نیازمند همکاری سایر دستگاه‌های خدمات رسان چون حوزه راه و ترابری است.

پردال گفت: متاسفانه این روستاها از نعمت گاز هم برخوردار نبوده و بارش شدید برف روز گذشته و سرمای سخت و کُشنده در بخش لوداب، شرایط نگران کننده ای را برای مردم منطقه بوجود آورده که باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.

برق برف قطع لوداب بویر احمد پردال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر