کد خبر: 1036098 A

استاندار اصفهان مطرح کرد:

استاندار اصفهان گفت: نزدیک به هفت درصد درآمدهای کشور در استان اصفهان تامین می‌شود که نشان دهنده نقش اصفهان در جایگاه ملی است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی با بیان اینکه از خودگذشتگی و ایثار لازمه برطرف کردن مطالبات مردمی است، تصریح کرد: اداره کشور در شرایط سخت اقتصادی، تحریم‌های ناجوانمردانه و کرونا معجزه است. باید تمام توان خود را در راستای مطالبات و درخواست‌های مردم به کار ببندیم.

وی بیان کرد: اگر هر کشور دیگری با چنین تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای روبه رو بود به طور قطع متلاشی می‌شد، اما با همدلی و همراهی مسئولان و مردم تمامی مشکلات و تحریم‌ها را پشت سر می‌گذاریم.

استاندار اصفهان اضافه کرد: یکی از دستاوردهای نظام و دولت افتتاح بیش از ۲ هزار پروژه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر است.

تامین هفت درصد درآمد کشور در اصفهان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با بیان اینکه این استان بعد از تهران درآمدهای مالیاتی کشور را تامین می‌کند، افزود: نزدیک به هفت درصد درآمدهای کشور در استان تامین می‌شود که نشان دهنده نقش اصفهان در جایگاه ملی است.

نعمت الله اکبری با بیان اینکه این جلسه به منظور ارزیابی عملکرد بودجه استان برگزار شد، تصریح کرد: تاکنون ۵۷ درصد عملکرد عمرانی در استان اصفهان تخصیص یافته است.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان، این میزان تخصیص از ۲ هزار و ۸۹۰ میلیارد تومان بودجه حوزه عمرانی است.

 وی ادامه داد: به طور عمده در حوزه‌ آب و راه، تخصیص صد درصدی بودجه را شاهد هستیم، اما امسال از محل درآمدهای نفت صددرصد تخصیص را نخواهیم داشت.

اکبری اضافه کرد: از آن جایی که درآمدهای نفتی دولت محقق نمی‌شود برخی از عدم تخصیص‌ها اجتناب ناپذیر است.

استان اصفهان اصفهان دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر