کد خبر: 1036065 A

جهرمی در شورای اداری استان زنجان :

وزیر ارتباطات در شورای اداری استان زنجان با اشاره به تأکیدات امام (ره) درباره نقش مردم در انقلاب و کشور، تصریح کرد: ما به این مردم بدهکار هستیم.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات افزود: امام (ره) تأکید کرد دهه فجر یک پیام ویژه دارد که نگاه نه باید به کاخ سفید و نه به کاخ کرملین باشد و باید پشتوانه  ما مردم باشند.

وی با اشاره به تأکیدات امام راحل، افزود: امام (ره) تأکید داشتند که به کاخ‌ها توجه نکنید و به کوخ‌ها توجه و عدالت را برقرار کنید.

وی با اشاره به‌سختی توسعه ارتباطات در روستاها و مناطق محروم، افزود: در این حوزه وعده ای داده شد و امروز به قول خود عمل کردیم، البته احساس غرور نداریم چون وظیفه بوده ولی اگر محقق نمی‌شد قطعاً دچار خسران و ناراحتی می‌شدیم. .

وی با تأکید به اینکه به مردم بدهکاریم، افزود: مردم ما شایسته‌ترین مردم هستند و موجب قوام و بقای کشور هستند.

آذری جهرمی به اتصال روستاهای وعده داده شده به شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: بقیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان‌های استان زنجان به غیر از ماهنشان تا پایان سال و این شهرستان نیز به دلیل سرما بسیار تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ به‌صورت صد در صد به شبکه ملی اطلاعات دسترسی پیدا می‌کنند.

وی افزود: هم‌اکنون دانش آموزان روستایی که از آموزش مجازی محروم بودند می‌توانند مانند دانش آموزان مناطق شهری از این آموزش‌ها استفاده کنند.

وی سایت زیرساختی پدافند غیرعامل را یکی دیگر از پروژه‌های راه‌اندازی شده امروز اعلام کرد و افزود: سایت زنجان کوه به‌صورت کامل با استانداردهای پدافند غیرعامل که مطالبه استاندار این استان بود انجام شد.

 

 

 

 

 

جهرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر