کد خبر: 1036001 A

معاون عمرانی وزیر کشور:

معاون عمرانی، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه فجر ۳۰ هزار طرح عمرانی در مناطق روستایی و شهری کشور به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مهدی جمالی‌نژاد امروز در مراسم افتتاح ۴۴۶ پروژه عمرانی، محرومیت‌زدایی و اشتغال زایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، اظهار کرد: این پروژه‌های عمرانی با ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسیده است.

معاون عمرانی وزیر کشور بیان کرد: پروژه های عمرانی بهره برداری شده طرح های بسیار وسیعی هستند که در کلانشهرها به صورت زیر ساختی و در روستاها به صورت محرومیت زدایی انجام شده است.

وی افزود: بیش از ۵ هزار پروژه در دهیاری ها افتتاح شده و این پروژه‌ها بسیاری از مشکلات این منطقه را برطرف کرده‌ است.

جمالی نژاد اضافه کرد: پروژه محرومیت زدایی حلاوت و شیرینی بسیار زیادی دارد و می تواند باعث توسعه روستایی و عدم مهاجرت روستائیان به شهرها شود.

این مقام مسئول ادامه داد: خوشبختانه در سال۹۹ احکام خوبی را برای بودجه روستاها و شهرها داشته ایم و در بودجه سال آینده هم اعتبارات خوبی پیش بینی شده و امیدواریم باعث کاهش مشکلات روستائیان شود.

معاون عمرانی وزیر کشور در پایان یادآور شد: جنس پروژه های بسیج سازندگی پروژه‌هایی‌است که پیمانکاران ورود نمی کنند و حاکی از اخلاص و پشت کار بسیجیان و مسئولان بسیج سازندگی است.

بودجه دهه فجر شهری و روستایی معاون وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر