کد خبر: 1035916 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: آموزش و پرورش باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد زیرا مسیر توسعه و تعالی کشور از این حوزه عبور می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت‌اله جمالی‌پور در نشست شورای آموزش و پرورش استان قزوین اظهار کرد: سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش، از اهمیت خاصی برخوردار بوده و تلاش در این حوزه برای کشور نجات بخش است.

استاندار قزوین با بیان اینکه در سال‌های اخیر حرکت های خیرخواهانه بزرگی در مدرسه سازی شکل گرفت، تصریح کرد: از تمام خیرینی که در حوزه آموزش و پرورش تلاش می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: خیرین مدرسه ساز به خوبی درک کرده اند که همه نظام‌های توسعه‌ای نیازمند آموزش و پرورش هستند و یک کشور با اتکا به این حوزه به رشد دست می یابد. 

جمالی پور با اشاره به اینکه هزینه کرد در حوزه آموزش یک سرمایه گذاری مطمئن برای کمک به رشد و توسعه کشور به شمار می رود، افزود: سرمایه گذاری امروز ما در این حوزه رفاه نسل‌های آینده را کلید می‌زند.

نماینده عالی دولت در استان اضافه کرد: وقتی در آموزش ‌و پرورش هزینه شود به ریشه کنی فقر هم کمک می‌شود، چرا که فرصت تحصیل و توانمندسازی برای دانش آموزان کم توان فراهم خواهد شد.

آموزش و پرورش استان قزوین جامعه رشد فقر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر