کد خبر: 1035778 A

با حضور معاون سیاسی استاندار بوشهر ؛

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی ، مرکز توانبخشی و مراقبتی معلولین ذهنی شماره ٢ نیلوفران آبی شهر بوشهر افتتاح شد .

به گزارش ایلنا، محمد تقی ایرانی عصر امروز در آیین افتتاح این مرکز با بیان اینکه مردم کشور ما به نوعدوستی و خیرخواهی در دنیا مشهور هستند، اظهار داشت: در میان مشکلات متعدد اقتصادی که تحریم و بیماری کرونا بوجود آورده ما نباید نیازمندان جامعه را فراموش کنیم و ترویج نوعدوستی و اخلاق و کرامت انسانی مهمترین مولفه یک جامعه متمدن و دین مدار است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در گذشته شاید مراکز مراقبتی نیاز اولویت دار جوامع نبود ولی در عصر ما برخی خدمات جزئی از صرورت‌های جامعه انسانی است، افزود: دغدغه انسانهای شریف در حفظ کرامت انسانی با نگاه محبت آمیز به ما عاشقانه زیستن را می آموزد و یادآورمان می‌شود که ابعاد روح خدایی انسانها منشا خیر ونیکی بشر است.

وی با عنوان اینکه در انجام اینچنین کارها ما در کنار بخش خصوصی، سمن ها و انسان های دغدغه مند هستیم، بیان کرد: ساختمانی که امروز به بهره برداری رسید شاید بشود آنرا با میزان مادی قیمت گذاری کرد ولی روح عاطفی و معنوی که نیازامروز بشر است را نمی توان با معیارهای مادی سنجید و این اوج انسانیت و نوعدوستی است.

جامعه دین قیمت گذاری معاون سیاسی معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر