کد خبر: 1035708 A

فرماندار شهرستان فردیس گفت: توجه خاص دولت به حوزه کشاورزی از جمله عوامل موثر بر افزایش انگیزه کشاورزان بوده که باعث رونق و ارتقای تولیدات کشاورزی در سطح شهرستان شده است.

به گزارش ایلنا از البرز، اینانلو در هشتمین روز از دهه فجر و در ادامه جلسه ویدئو کنفرانس که در راستای تجلیل ریاست جمهور از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: نخبگان کشاورزی و کشاورزان زحمت‌کش که نقش تعیین کننده‌ای در تولید دارند به عنوان تأمین کنندگان نیازهای اساسی جامعه شایسته تقدیر هستند و برای شکوفایی هرچه بیشتر  و رونق بخشیدن به حوزه کشاورزی در سطح شهرستان علاوه بر توجه و اهتمام مسئولیان، سعی، تلاش و کار علمی کشاورزان و متخصصان این حوزه نیز ضروری است.

فرماندار شهرستان فردیس به اقدامات صورت گرفته در شهرستان در حوزه های مختلف آبرسانی، پرورش دام و طیور، گیاهان دارویی، زنبورداری و... اشاره کرد و اظهار داشت: توجه خاص دولت به حوزه کشاورزی، از جمله عوامل موثر بر افزایش انگیزه کشاورزان بوده که باعث رونق و ارتقای تولیدات کشاورزی در سطح شهرستان شده است.

وی افزود: با وجود وسعت کم شهرستان در زمینه کشاورزی بخش های مهم و ارزشمندی را نظیر مهندسی زراعی، پژوهشکده کشاورزی، آب و خاک در فردیس در اختیار داریم.

اینانلو در حاشیه این نشست از کشاورزان شهرستان خواست که ضمن استفاده از روش‌های علمی و نوین، نسبت به بیمه کردن محصولات خود اقدام و مروج این مهم به عنوان یک فرهنگ در میان سایر کشاورزان باشند.

در ادامه گزارشی از اهم اقدامات و تولیدات محصولات کشاورزی توسط رئیس اداره جهادکشاورزی شهرستان قرائت شد و در انتهای این مراسم از تعداد ۵ نفر از فعالان نمونه بخش کشاورزی شهرستان که در سطح شهرستان و استان بیشترین میزان تولید در حوزه های مختلف کشاورزی در سال۹۹  را داشتند با اهدا لوح و هدیه ای به رسم یادبود تجلیل و قدردانی شد.

 

فرماندار فردیس کشاورزی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر