کد خبر: 1035693 A

فرماندار البرز:

فرماندار شهرستان البرز گفت: به منظور کاهش آمار ابتلا به بیماری کرونا ممنوعیت تردد شبانه و جریمه ۲۰۰ هزار تومانی متخلفان در شهرستان البرز با جدیت بیشتر اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد نصیری اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه کرونایی از سوی ستاد استانی محدودیت و ممنوعیت هایی اعمال می شود تا بتوانیم بیماری را در منطقه کنترل و مدیریت کنیم.

فرماندار البرز بیان کرد: اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه در استان تاکنون دستاوردهای خوبی داشته و آن را همچنان با مصوبه ستاد ادامه می دهیم.

نصیری تصریح کرد: با کسانی که ممنوعیت تردد شبانه بعد از ساعت ۲۱ تا 3 بامداد را رعایت نکنند برخورد ده و افراد متخلف، مشمول جریمه ۲۰۰ هزارتومانی خواهند شد. 

وی گفت: برای اینکه جلوگیری از افزایش آمار ابتلا و فوتی ها، اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت تردد شبانه با جریمه ۲۰۰ هزار تومانی اعمال قانون می شود و با جدیت این طرح را اجرا می کنیم.

این مسئول یادآورشد: در حال حاضر به طور میانگین در تردد شبانه حدود۲۰۰ خوردو توسط دوربین و پلیس شناسایی و جریمه می شوند. 

فرماندار البرز بیان کرد: به نظر می رسد برخی از رانندگان از ممنوع بودن تردد شبانه و اعمال قانون بی اطلاع هستند و در صورت کسب استعلام در جریان جریمه های احتمالی و سنگین این طرح قرار خواهند گرفت.

نصیری از مردم خواست با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بخصوص در معابر عمومی، بازار و مکانهای کسب و کار و پرهیز از برگزاری هرگونه مراسم، تجمع، دورهمی و شب نشینی به مدیریت وضعیت کرونا در استان کمک کنند.  

وی اعلام کرد: تمام کارکنان دولت، مدیران، شهرداران، روسای بانک‌ها و شرکت‌ها موظفند تا پایان بهمن ماه با انجام «تست pcr و رپید» نتیجه آزمایش مجموعه اجرایی خود را به دبیرخانه قرارگاه پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در شهرستان البرز ارسال کنند. 

ابتلا به بیماری دوربین کسب و کار کارکنان دولت اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر