کد خبر: 1035627 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان خبر داد؛

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان از ارسال مشخصات کادر درمان استان به وزارت بهداشت و درمان برای واکسیناسیون کرونا در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان ابراهیم جلیلی با اشاره به ورود واکسن کرونا از چندروز گذشته و توزیع آن با اولویت کادر درمان شاغل در بخش‌های مراقبت ویژه گفت: درحال حاضر براساس درخواست وزارت بهداشت و درمان، اسامی، مشخصات و کدملی  کادر درمان با اولویت افراد شاغل در بخش‌های مرتبط با ICU و مراقبت ویژه، به وزارتخانه ارسال شده است.

جلیلی ادامه داد: به محض ارسال سهمیه واکسن استان همدان، براساس لیست ارسالی به وزارت بهداشت، کادر درمان و بیمارانی با شرایط بسیار ویژه در بیمارستان بستری هستند واکسیناسیون می‌شوند.

 او تاکید کرد: میزان واکسن وارد شده در نخستین مرحله برای تمامی کادر درمان کشور است و  نگرانی در رابطه با کمبود و جاماندن این عزیزان از واکسیناسیون وجود ندارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان درباره شرایط کرونا در استان همدان گفت: تعداد موارد بستری روزانه بین ۲۶۰ تا ۳۰۰ مورد نوسان دارد و خوشبختانه هنوز وارد شیب افزایشی این بیماری نشده‌ایم.

جلیلی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده شاهد روند افزایشی این بیماری باشیم بیان کرد: درصورت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی  و برگزاری دورهمی‌ها، احتمال افزایش این بیماری در جامعه وجود دارد.

 

 

استان همدان دانشگاه علوم پزشکی درمان واکسیناسیون وزارت بهداشت و درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر