کد خبر: 1035518 A

با حضور مدنی و راشکی؛

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان از افتتاح مدرسه ۶ کلاسه توسط بنیاد برکت وابسته به این ستاد در حاشیه شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا راشکی صبح امروز در مراسم افتتاح مدرسه ۶ کلاسه منطقه کریم آباد که با حضور دکتر مدنی مدیر عامل بنیاد برکت در حاشیه شهر زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه بنیاد برکت تعهد ساخت ۵۶ مدرسه را به نام شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز کرده این مدرسه نیز با همین عنوان در منطقه کریم آباد حاشیه شهر زاهدان افتتاح شده است.  

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان بیان کرد: کل اعتبار پروژه  کریم آباد دو میلیارد و دویست میلیون تومان  بوده که تعهد بنیاد برکت ۶۱۰ میلیون تومان است.

وی عنوان کرد: مجموع مدارسی که بنیاد برکت در استان سیستان و بلوچستان تعهد داشته است ۱۷۸ پروژه با اعتبار بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال بوده است که از این تعداد ۱۲۰ مدرسه با اعتبار بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال تحویل آموزش و پرورش داده شده است.

 وی تعداد پروژه های عمرانی بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان را سه هزار پروژه بیان کرده افزود: اعتباری که برای این پروژه ها در نظر گرفته شده بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان است.

آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان حضرت امام سیستان و بلوچستان افتتاح مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر