کد خبر: 1035496 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی همدان:

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان همدان گفت: نوروز ۱۴۰۰ پایتخت تاریخ و تمدن ایران به صورت مشروط میزبان گردشگران نوروزی خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان، علی مالمیر گفت: با توجه به محدودیت های ایجاد شده در ارائه خدمات گردشگری به واسطه شیوع ویروس کرونا، استان همدان در نوروز ۱۴۰۰ با تشدید پروتکل های بهداشتی در تاسیسات گردشگری و نیز ترویج سفر مسئولانه از گردشگران نوروزی پذیرایی می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان گفت: با توجه به وضعیت و شرایط عمومی، استان همدان می‌تواند در نوروز ۱۴۰۰ از گردشگران پذیرایی کند و با توجه به اینکه مطمئن ترین شیوه سفر در وضعیت کنونی، سفر از طریق تورهای برنامه‌ریزی شده توسط دفاتر خدمات مسافرتی است، استان همدان با پیش‌بینی‌های انجام شده به تورهای همدان با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات رسانی می کند، چرا که این تورها با توجه به نظارت رسمی و اسکان در اماکن اقامتی رسمی مطمئن است.

وی گفت: نوروز امسال ضمن تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز و نیز ممنوعیت اسکان در مکان‌های غیرمجاز نظیر خانه مسافرها، پارک‌ها و چادرهای مسافرتی، زیرساخت‌های گردشگری آماده و رفع نقص شده و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق تاسیسات گردشگری با جدیت پیگیری می‌شود.

استان همدان ایران گردشگران نوروزی نوروز همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر