کد خبر: 1035490 A

فرماندار ملایر عنوان کرد:

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در وضعیت زرد کرونا، از شامگاه یکشنبه برخی محدودیت‌های متناسب با شهرها در وضعیت زرد در ملایر اعمال و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش ایلنا از همدان، قدرت‌الله ولدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، ملایر از روز شنبه جزو شهرهای با وضعیت زرد کرونا قرار گرفت و اعمال ممنوعیت تردد شبانه دوباره در این شهر آغاز شد.

وی افزود: در این راستا وزارت کشور اختیاراتی را به استانداری‌ها و فرمانداری‌ها داده است تا با توجه به شرایط شهرستان، بتوانند محدودیت‌های کرونا را با کمک نیروی انتظامی و پلیس راهور اعمال کنند.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه ممنوعیت تردد شبانه از امشب در این شهرستان آغاز شده است ادامه داد: خودروهای با پلاک بومی و غیربومی از ساعت ۲۱ شب تا سه بامداد حق تردد در سطح شهر را ندارند و در غیراینصورت مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

ولدی تاکید کرد: تا زمانی‌که وضعیت کرونا در این شهرستان از رنگ زرد به آبی و سفید تبدیل نشود، محدودیت‌ها ادامه دارد و بر اساس چارچوبی که در اختیار ما قرار داده شده، اعمال قانون خواهیم کرد.

وی از شهروندان خواست: همچنان استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی، حضور پیدا نکردن در تجمعات و دورهمی فامیلی و خانوادگی را در اولویت قرار دهند تا از این شرایط عبور کنیم و به شرایط پایدار برسیم.

فرمانده انتظامی ملایر نیز از آمادگی پلیس برای اعمال محدودیت‌های جدید تردد شبانه خبر داد و بیان کرد: از شامگاه (یکشنبه) ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا سه بامداد در سطح شهر ملایر اجرا می‌شود.

سرهنگ محمدباقر سلگی ادامه داد: تمام ورودی‌های شهر ملایر در کنترل پلیس است و از شهروندان می‌خواهیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های جدید، با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

پلیس راهور فرماندار نیروی انتظامی همدان اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر