کد خبر: 1035375 A

سرپرست بنیاد مسکن کوثر خبر داد:

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کوثر استان اردبیل از بهره برداری طرح هادی در روستای فاراب خبر داد و گفت: بیش از ۶ هزار مترمربع آسفالت ریزی در این روستا به همراه چندین پروژه عمرانی دیگر در قالب این طرح انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدجعفر یونسی در مراسم بهره برداری از طرح هادی روستای فاراب عنوان کرد: عملیات اجرایی طرح هادی توسط بنیاد مسکن در روستای فاراب از  سال ۹۶ آغاز شده که شامل پروژه هایی نظیر احداث ۱۶۰ متر کانال سنگی، ۴۰۰ متر جدول‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی و همچنین ۳۰۰ متر مربع پیاده‌روسازی برای تسهیل آمد و شد روستائیان در منطقه بوده است.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کوثر افزود: در زمینه زیرسازی و آسفالت معابر عمومی نیز بیش از ۶ هزار مترمربع آسفالت ریزی در این روستا انجام شده که اعتبار استانی سال ۹۸ این طرح ۳۰۰ میلیون بوده و هزینه کرد انجام شده نیز ۶ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال می باشد که مابقی اعتبار از محل قیر اختصاصی تامین شده است.

در ادامه این مراسم وحید کنعانی فرماندار شهرستان کوثر, ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده, خواستار ادامه روند اجرایی در تکمیل طرح هادی در تمامی روستاهای شهرستان کوثر شد.

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

پروژه عمرانی بنیاد مسکن اردبیل دهه فجر 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر