کد خبر: 1035263 A

معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان:

معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استان هرمزگان ظرفیت و پتانسیل بالایی در کسب ثروت دارد،گفت: یکی از فعالیت‌های سمن‌های جوانان و دلایل شکل‌گیری آن رفع و کاهش آسیب‌های اجتماعی،توسعه اشتغال و...در استان ها است که تشکل ها بسیار خوب و‌ موفق عمل کرده‌اند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمد مهدی تندگویان در دیدار با مجمع جوانان استان و منتخب سمن‌های هرمزگان افزود: از زمان مدیرکلی امیاری اتفاقات مشهود و‌ خوبی در استان هرمزگان در دو‌ حوزه ورزش ‌و جوانان افتاده است.

تندگویان خاطر نشان کرد: خیلی از مسائل و مشکلات موجود در استان هرمزگان مشابه سایر مشکلات در استانهای دیگر کشور است.

وی با اشاره به احداث خانه جوان گفت: برای احداث خانه جوان در استان ها بسیاری از مدیران با تلاش و همت و حمایت وزارتخانه این خانه‌ را احداث نموده اند و از سال آینده نیز مشکل اعتبار بودجه احداث خانه جوان رفع خواهد شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: همانطور که مشکل قانونی احداث خانه جوان با پیگیری ها و تلاش رفع شد مشکل بودجه و اعتبارات هم رفع میگردد تا خانه جوان تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه درخواست پایش درخصوص اشتغال مجمع جوانان را داریم، بیان کرد: همه تشکل ها می‌توانند نماینده بسیار خوبی برای جوانان استان ها باشند و پیگیر مطالبات همه جوانان استان باشند.

تندگویان با بیان اینکه در سال های اخیر دولت برای جایگاه مجمع ملی سمن های  جوانان کمک های زیادی نموده است، اظهار کرد: ماهم هر جایی که احساس کمبود و کوتاهی کنیم قطعا پیگیری های لازم را در جهت رفع آن انجام خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه مجمع جوانان یک تعریفی از عملکرد خود برای جوانان استان داشته باشند،افزود: از تشکل‌ها انتظار داریم نقشه راهی برای برنامه ها و هدف های بلند مدت خود ترسیم نمایند تا جایگاه خود را بالاتر ببرند و چشم اندازه‌ای بزرگ‌تری را دنبال کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم به زودی مشکل ثبت و صدور مجوزهای خانه های جوانان رفع شود، عنوان کرد: در سال جدید با ابلاغ قانون جدید وزارت ورزش و جوانان، مشکلات رفع می شود.

آسیب های اجتماعی اشتغال ثروت وزیر ورزش و جوانان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر