کد خبر: 1035224 A

شهردار زرقان خبر داد:

شهردار زرقان از نصب اولین دوربین های ترافیک شهری در زرقان با ۸ دوربین نظارتی در میدان بسیج، میدان بعثت، میدان حیدر زرقانی، فلکه قدیم، میدان امام خمینی(ره)، میدان امام حسین(ع) و بولوار شهید سلیمانی در فاز اول خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زرقان غلامحسین فروزان گفت: شهرداری زرقان دارای قدمت ۸۱ ساله است و مردم آن افرادی قانون مند، نظام مند و آشنا به قوانین و با فرهنگ هستند این در حالیست که سرانه فضای سبز این شهرستان تقریباً ۶۰ هکتار است و با ارتباط بسیار خوبی که میان شهرداری و شورای شهر زرقان وجود دارد، نتایج جلسات همیشه مبتنی بر اتحاد و همدلی بوده است.

شهردار زرقان، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای ایجاد حس آرامش در مردم را از جمله تلاش های شهرداری بیان کرد و افزود: متأسفانه تحریم ها مشکلات زیادی را به دولت تحمیل کرد و عدم صادرات و واردات و فروش نفت، همگی به مردم خسارت زیادی وارد آورد، اما تمام تلاش ما این بوده است که حداقل کسری از این اتفاقات و مشکلات، برای مردم این شهر جبران شود.

فروزان با بیان اینکه یکی از سیاستهای شورای پنجم، تقسیم عادلانه بودجه میان محلات این شهرستان بوده است، ابراز کرد: در ۴۰ ماه گذشته نزدیک به ۳۰ پروژه عمرانی قابل دفاع در زرقان داشته ایم که مؤید تلاش مجموعه شهرداری است. وی خاطرنشان کرد: اجرای روشنایی بولوار محله شهریاری، چمن مصنوعی، بولوار دانشگاه پیام نور، آجرفرش بولوار جهانگیر خان قشقایی، بالا بردن سرانه ورزشی در محلات مختلف، احداث فرهنگسرا، آسفالت جاده زرقان و دودج، آجر فرش بولوار امام، پارک فدک، پارک ایمان، احیای فضای شهری کاروانسرای زکی خان، پارک هنر، احیا و بازسازی سازمان آتش نشانی، احداث پمپ بنزین، تعبیه دوربین های مدار بسته، احداث سه سالن سینما، سونا و جکوزی و ... همگی از اقدامات انجام شده یا در دست اقدام شهرداری زرقان طی این ایام است.

فروزان با بیان اینکه از ابتدای حضور شورای پنجم در زرقان تقریباً ۱۸ پروژه عملیاتی شده است، یادآور شد: به زودی درمانگاه تأمین اجتماعی نیز به همت خیران در زرقان احداث می شود که امروز یکی از خیران قریب به ۲ میلیارد تومان به این درمانگاه کمک کرد.

محمدرضا ظریفی، رئیس شورای شهر زرقان هم در این آیین گفت: شورای پنجم شهر زرقان با تعاملی که با مجموعه شهرداری داشته است، توانست اقدامات خوبی برای خدمت به مردم انجام دهد.

وی ارتقاء بخش زرقان به شهرستان را از نتایج این اقدامات و همدلی های مردم و مسئولان آن دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوان در آینده کارهای بهتری برای خدمت به مردم منطقه انجام داد.

 

امام حسین امام خمینی ترافیک دوربین دوربین نظارتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر