کد خبر: 1035015 A

مدیرکل مدیریت بحران استانداری:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان احتمال بروز لغزندگی و اختلال در تردد جاده های قزوین وجود دارد.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، قدرت‌اله مهدیخانی اظهار کرد: بر اساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی، یک سامانه بارشی از اواخر روز گذشته (جمعه) تا بعدازظهر روز یکشنبه نوزدهم در قزوین مستقر خواهد بود که با بارش برف و رخداد مه در ارتفاعات و بارش باران در سطح این استان همراه است.

مهدیخانی افزود: در پی فعالیت این سامانه، احتمال بروز لغزندگی و اختلال در تردد جاده ای ، احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات و آبگرفتگی معابر شهری و رودخانه ها وجود دارد.

وی یادآور شد: اخطاریه های لازم به دستگاههای متولی ابلاغ گردیده و به هم استانیهای عزیز نیز توصیه می شود از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.

این مسئول ادامه داد:  هموطنان گرامی در صورت ضرورت برای مسافرت از همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم، سوخت کافی و...اطمینان حاصل کرده و از فعالیت‌های کوهنوردی و طبیعت گردی نیز خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری نسبت به تغییرات جوی و احتمال آبگرفتگی معابر شهری و رودخانه ها که از بعدازظهر روز گذشته /جمعه/ منطقه را با بارش برف و باران تحت تاثیر خود قرار داده، هشدار داد.

بارش باران بارش برف بارش برف و باران جاده مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر