کد خبر: 1034929 A

مدیرعامل فرودگاه پیام خبر داد:

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی کریدور ترانزیت حمل بار و جابه‌جایی مسافر بین این منطقه و منطقه آزاد کیش در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، نادر ثناگو مطلق در بازدید مدیر عامل کیش ایر از این فرودگاه اظهار داشت: به همین منظور برنامه ریزی هایی در حال انجام است که در آینده نزدیک از ظرفیت های موجود پیام و کیش برای جابه‌جایی مسافر و حمل بار هر چه بیشتر استفاده شود.

ثناگو مطلق با اشاره به وجود هاب باری در منطقه آزاد کیش عنوان کرد: بر همین اساس و با توجه به ایجاد یک کریدور مناسب برای انتقال بار به تهران و البرز، این ظرفیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام وجود دارد که به عنوان این کریدور عمل کند.

وی ادامه داد: همچنین با ایجاد این کریدور و تسهیلات لجستیکی موقعیت مناسبی برای تجار و صاحبان صنایع فراهم تا از این فرصت برای توسعه فعالیت های خود به خصوص در امر صادرات و واردات بهره گیرند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه با اشاره به ظرفیت های موجود در این منطقه خاطر نشان کرد: این قابلیت در پیام وجود دارد که بتوان مسیرهای پروازی به دیگر نقاط کشور را در آن توسعه داد.

فرودگاه پیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر