کد خبر: 1034762 A

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سه شهرستان اردستان، تیران و گلپایگان در استان اصفهان با وجود آنکه در هفته‌های گذشته کم خطر بودند و در وضعیت آبی قرار داشتند به سمت خطر متوسط حرکت کردند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان های اصفهان از تاریخ شنبه ۱۸ بهمن اظهار داشت: اردستان در وضعیت نارنجی و اصفهان، گلپایگان، شاهین شهر و میمه، نجف آباد، کاشان، نطنز، آران و بیدگل، لنجان، مبارکه، خمینی‌شهر، شهرضا در وضعیت زرد قرار دارند.

وی ادامه داد: شهرستان های برخوار، فلاورجان، فریدن، تیران و کرون، خوانسار، نائین، خور و بیابانک، دهاقان، سمیرم، بوئین و میاندشت، فریدون شهر، چادگان هم در وضعیت آبی قرار دارند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یادآور شد: سه شهرستان اردستان، تیران و گلپایگان در استان اصفهان با وجود آن که در هفته‌های گذشته کم خطر بودند و در وضعیت آبی قرار داشتند به سمت خطر متوسط حرکت کردند.

وی اضافه کرد: تا خاموش‌سازی کرونا با آمدن و تأیید واکسن و تولید واکسن داخلی زمان زیادی نمانده است.

 نجیمی یاد آور شد: به صورت تصادفی تعدادی از تست‌های کرونا را به آزمایشگاه تهران می‌فرستیم، تشخیص این نوع کرونا در آزمایشگاه تهران انجام می‌شود و از این تست‌ها که تاکنون فرستاده‌ایم هنوز کرونای انگلیسی در استان اصفهان مشاهده نشده است.

استان اصفهان اصفهان دانشگاه علوم پزشکی درآمد نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر