کد خبر: 1034555 A

به مناسبت دهه فجر همزمان با روز زن؛

مراسم تجلیل از بانوان موتور سوار کراس با حضور شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی استان در این مراسم که همزمان ولادت حضرت فاطمه زهرا و گرامیداشت روز زن برگزار شد

به گزارش ایلنا، شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی به مسائل و مشکلات بانوان موتورسوار پرداخت و یادآور شد: در صدر اسلام زن اسب سوار زیاد داشته ایم و همواره در جنگ‌ها و سفرها و حتی پس از انقلاب نیز در اکثر فیلم ها بسیاری از بانوان در نقش سوارکار ظاهر شده اند.

وی تصریح کرد که متاسفانه عده ای با نگاه متحجرانه به زن استفاده از امکانات بویژه وسائط نقلیه را منع می‌کنند این در حالیست که در ایران از همان ابتدا و پس از انقلاب زنان محدودیتی در استفاده از وسائط نقلیه نداشته اند.

  وی افزود امروز توانمندی زنان با توجه به امکانات و توسعه کشور بسیار بالاست وجا دارد تا نگاه ویژه تری به این قشر از جامعه معطوف گردد.

 وی همچنین در پایان اظهار امیدواری کرد که با تلاش و کوشش و همراهی اعضای شورای شهر قوانین تردد بانوان با موتور سیکلت در سطح شهر و حتی اجازه تردد ویژه موتورسوار مسابقه که  در حال حاضر با اتومبیل کار جابجایی موتورها صورت میگیرد را  مصوب و اجرایی نماید

شایان ذکر است در این مراسم ضمن اجرای شاد و متنوع از ۱۱ بانوی فعال در عرصه ورزش بویژه موتور سواری و دو نفر ازآقایان مدیر و مربی تقدیر بعمل امد.

ورزش شورای شهر مشهد موتورسواری زنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر