کد خبر: 1034512 A

معاون استاندار هرمزگان تاکید کرد:

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: هیچ جامعه ای توسعه نمی یابد مگر آنکه به توسعه منابع انسانى خود بپردازد و زنان به عنوان نیمی از سرمایه جامعه و همچنین پرورش دهنده نیمه دیگر جامعه نقشی اساسی در پیشبرد اهداف متعالی جامعه بر عهده دارند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی در نشست برگزاری دوره آموزشی توسعه و ارتقاء توانمندی بانوان ویژه بانوان شاغل که در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان برگزار شد، اظهار کرد: باید بحث ارتقای زنان برای جانشین پروری در پست های حرفه ای، میانی، پست های عالی و پست های پایه در هر سطحی بشدت دنبال شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از حسن توجه استاندار هرمزگان به حوزه بانوان و به کارگیری آنان در پست های مدیریتی تقدیر و تشکر کرد و افزود: با نگاه هوشمندانه استاندار محترم، استان هرمزگان در این زمینه سرآمد استان‌های مختلف کشور است و مدیران زن بسیاری در سال‌های اخیر توانسته‌اند در دایره انتصابات و رشد جایگاه های اداری قرار گیرند.

شیبانی تصریح کرد: افزایش حضور زنان در حوزه های مدیریتی، توانمند سازی زنان شاغل، ارتقاء شغلی و اهمیت توسعه شغلی و فردی و ایجاد باور قوی در مسئولان ارشد به توانمندی و شایستگی زنان در عرصه های سیاستگذاری و تصمیم گیری؛ از جمله اهدافی است که ما آن را در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع و اداره کل امور بانوان و خانواده پیگیری می کنیم.

وی با اشاره به نقش مهم زنان در جامعه اضافه کرد: در بخش درمان بیمارى کووید نقش زنان را در استان لمس کردیم و در هر بخش از کرونا هرجا مسئولیت به عهده زنان بود موفق شده است.

شیبانی ادامه داد: بانوان پرستار به عنوان مدافعان سلامت در دوران کرونا با وجود اینکه که شهدای بسیاری تقدیم کردند، همچنان با تمام توان پای کار هستند و دست از کار نکشیدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس عابدینی مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای هرمزگان در حوزه پروژه بشاگرد، گفت: پروژه بشاگرد 20 اسفند افتتاح می شود و در کنار سایر دستگاه هایی که شبانه روز در پروژه بشاگرد پای کار بودند برای اینکه  اینترنت را به مناطق دوردست و محروم هرمزگان برسانند تا لبخند بر لبان مادرانی بیاورند که فرزندان آنها از آموزش اینترنتی محروم است، اداره کل راهداری خدمات ارزنده و شایسته ای را در عرصه کاری خود انجام داده است.

جامعه دستگاه های اجرایی زنان سرمایه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر