کد خبر: 1034404 A

فرماندار بوئین زهرا خبر داد:

فرماندار بوئین زهرا گفت: ۱۴۷ طرح عمرانی، خدماتی، آموزشی، صنعتی ، اقتصادی و کشاورزی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با اعتبار ۹۹ میلیارد و ۶۳۷ میلیون تومان امروز با حضور استاندار قزوین در سطح این شهرستان به بهره برداری ‌رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مصطفی آقا علی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال یکهزار و ۴۹۳ نفر در شهرستان بوئین‌زهرا فراهم می شود.

وی اظهار داشت :حمایت از بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار می‌تواند در رونق فضای کسب‌ و کار بسیار اثرگذار باشد و همه نهادها و دستگاههای اجرایی پای کار هستند تا مشکلات این شهرستان را برطرف کنند.

این مسئول با بیان اینکه  اجرای پروژه‌های زیربنایی و عمرانی موجب توسعه و آبادانی شهرستان‌ بوئین زهرا خواهد شد،افزود: به همین منظور ۱۳۰ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتبار ۷۰۹ میلیاررد و ۵۱۳ میلیون ریال، ۱۰ پروژه اقتصادی با اعتبار ۲۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و هفت پروژه فرهنگی با اعتبار پنج میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در سطح شهرستان به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.

آقا علی اضافه کرد: تا پایان سال پنج  سالن ورزشی، پنج راه اصلی و فرعی، چهار مدرسه، چهار طرح آب و فاضلاب، ۲ کتابخانه، یک مرکز بهداشتی و یک مرکز فرهنگی در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

اشتغال دهه فجر کشاورزی مشکلات بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر