کد خبر: 1034245 A

پروژه سینمایی «عکس پاییزی» روزهای آخر ضبط خود را در شهرستان مشهد می گذراند و قرار است برای نمایش در شبکه های ملی آماده پخش شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، پروژه سینمایی "عکس پاییزی" به نویسندگی علیرضا سوزنچی، کارگردانی مصطفی احمدی فر و تهیه کنندگی غلامحسین حیدری از مورخه پنجم بهمن ماه استارت خورده و تا ۱۸ بهمن ضبط و تولید این پروژه ادامه خواهد داشت.

این پروژه سینمایی که برای شبکه های ملی تولید خواهد شد روایت آسیب ها و اتفاقات ناشی از سالهای جنگ و دفاع مقدس را به زبان روز به تصویر میکشد.

۷ دانشجوی رشته هنر و عکاسی که به جهت پایان نامه و تحقیق خود به منطقه روستایی و ییلاقی سفر می کنند که در ضمن معرفی هر یک از آنها در طی مسیر به طور اتفاقی وارد منزل پیرزنی در روستا شده که گویا سالهاست در انتظار فرزند خود که به جبهه رفته است.

اما از آنجا که فرزندش با ترفند و حیله یکی از دوستان هم دوره خود و با شناسنانه وی به جبهه رفته، حال هیچ گونه اثری از وی در ادارات و ارگانهای زیربط نیست، پدر یکی از دانشجویان که در مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان‌مشغول به خدمت است به طور اتفاقی یک عکس، پیگیری و کنجکاوی وی باعث می شود در آخرین سکانس فیلم این مادر و فرزند پس از سی سال به یکدیگر می رسند.

جنگ دفاع مقدس عکاسی مشهد هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر