کد خبر: 1034197 A

مرکز پزشکی خیرساز شمس شرق و تاسیسات آب‌رسانی مجتمع باغرود با حضور استاندار خراسان رضوی در نیشابور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرکز پزشکی شمس شرق با ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده که خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری و درمان سرطان را ارایه می‌دهد و تاسیسات آب‌رسانی باغرود با هزینه ۱۱۰ میلیارد ریال احداث شده است. 

استاندار خراسان رضوی در سفر به نیشابور با حضور در گلزار شهدای شهر عشق‌آباد و اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام و در بقعه امامزاده حمزه این شهر با تعدادی از شهروندان به صورت چهره به چهره ملاقات کرد و همچنین با سید علی تقی آبادی جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی در نیشابور دیدار و از خانواده وی دلجویی کرد.

محمد صادق معتمدیان در هفتمین سفر شهرستانی خود برای بررسی میدانی وضعیت این استان، دیدار مستقیم با شهروندان و خانواده شهدا و اطلاع از مشکلات آنان و افتتاح طرح‌های به ثمر نشسته شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان در مرکز این استان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در سفر به شهرستان زبرخان مرکز جامع سلامت حاجی‌آباد را افتتاح کرد و پس از دیدارهای چهره به چهره مردمی و دیدار با خانواده شهدا در نشست جمع بندی سفر به این شهرستان شرکت کرد و سپس راهی نیشابور شد.

شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری مشهد، شهرستان ۴۲ هزار نفری فیروزه در ۱۶۲ کیلومتری و شهرستان ۶۰ هزار نفری زبرخان نیز در ۱۰۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارند.

خراسان رضوی سلامت مشکلات محمد صادق ادای احترام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر