کد خبر: 1033836 A

مشاور بانوان کمیته امداد البرز:

مشاور بانوان کمیته امداد البرز، گفت: توانمندسازی اقتصادی با ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار، مورد حمایت کمیته امداد اشتغال زایی و کسب درآمد گام موثری در کاهش فقر و در امتداد تحقق جهش تولید است.

به گزارش ایلنا از البرز، سمیه وادی خیل با بیان اینکه یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌های کمیته امداد پایدارسازی طرح‌های خوداشتغالی زنان سرپرست خانوار است، گفت: طبق مصوبه ستاد بزرگداشت مقام مادر و روز زن در دهه فجر تعدادی از مشاوران امور زنان و خانواده دستگاه‌های اجرایی استان ازطرح‌های موفق خوداشتغالی زنان سرپرست خانوار کمیته امداد بازدید کردند.

وادی خیل با اشاره به توانمندسازی اقتصادی با ایجاد اشتغال برای خانواده‌های مورد حمایت کمیته امداد افزود: اشتغال‌زایی و کسب درآمد گام مؤثری در کاهش فقر و در امتداد تحقق جهش تولید است.

مشاور بانوان کمیته امداد البرز با توجه به اینکه نظارت بر طرح‌های اشتغال شامل تمامی فرایند قبل، حین و بعد از اجرای طرح است، افزود: نظارت، مشاوره و ارائه راهنمایی‌های فنی و تخصصی به مددجویان باعث فراهم شدن زمینه توانمندسازی اقتصادی و کارآفرین شدن آن‌ها شده است

وی گفت: تحقق توانمندسازی خانواده‌های مورد حمایت از طریق مشاوره شغلی ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی انجام و هرساله تعدادی از مددجویان با این شرایط صاحب شغل می‌شوند.

کمیته امداد البرز اشتغال بانوان سرپرست خانوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر