کد خبر: 1033739 A

به منظور افتتاح چند طرح عمرانی انجام می‌شود؛

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامە و بودجە کشور امروز ظهر برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح مهم عمرانی، به کردستان می آید.

به گزارش ایلنا، استاندار کردستان با اعلام این خبر گفت: محمد باقر نوبخت در نخستین روز سفر در سنندج علاوه بر بهره برداری از سه هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی محرومین و سیل زدگان، عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به سنندج از سد آزاد را کلنگ زنی خواهد کرد.

بهمن مرادنیا افزود: افتتاح و بهره‌برداری پارک ۲۰ هکتاری در کوچک رەش سنندج، نشست با مجمع نمایندگان استان و حضور در صداوسیمای استان پایان بخش نخستین روز سفر رئیس نظام بودجه کشور به کردستان خواهد بود.

مرادنیا گفت: نوبخت در روز پنجشنبه همزمان با دومین روز حضور در سنندج بهره‌برداری رسمی از پیاده راه فردوسی سنندج، پلاک کوبی سنندج به عنوان شهر جهانی خلاق موسیقی و کلنگ زنی پروژه بازآفرینی شهری (هفت باغ) سنندج و بازدید از مراحل ساخت سریال سنجرخان را در برنامە خود دارد.

وی افزود: بهرە برداری از ۱۴٦ کیلومتر آسفالت راه روستایی، بازدید از سد ژاوه و راه آهن سنندج و همچنین شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی استان از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای دومین روز سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به کردستان است.

جلسه شورای برنامه ریزی رئیس جمهور سازمان برنامه و بودجه سیل موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر