کد خبر: 1033648 A

فرماندار سرخس خبر داد:

فرماندار سرخس گفت: ۱۶ طرح آبخیزداری دو محور روستایی و پروژه های مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، محمدرضا رجبی فرماندار سرخس در آیین بهره برداری ازطرح‌های عمرانی - خدماتی این شهرستان گفت: خوشبختانه و با تلاش های صورت گرفته محور روستای آبدراز با جمعیتی بالغ بر ۱۹۰ خانوار پس از ۱۰ سال با اعتبار ۳ میلیارد تومان آماده و به بهره برداری رسید.

وی افزود: ۱۶ طرح آبخیزداری شامل ۱۵ سازه گابیونی و یک سازه سنگ ملاتی در روستاهای بزنگان، شورلق و چکودر با اعتباری بالغ بر  یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احداث و به بهره برداری رسید. همچنین در سطح ۸۵۰ هکتار از اراضی بیابانی سرخس در منطقه آبمال ،چاله زرد و کلاته گلزار طرح نهال کاری و احداث هلال آبگیری و... با اعتبار ۲ میلیارد تومان افتتاح شد.

محمد رضا رجبی مقدم در ادامه گفت: در طی این ایام طرحهای مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۴۸  میلیارد ریال شامل، سایت همراه اول ، توسعه پورت ADSL، توسعه پورت تلفن ثابت و توسعه فیبر نوری به بهره برداری رسید.

فرماندار سرخس تصریح کرد: در حال حاضر در  شهرستان سرخس ۴۹ سایت BTS  همراه اول فعال است که در سال جاری تعداد ۳ سایت BTS همراه اول (سایت شهید تندگویان-روستای چشمه شور و روستای درازآب) نصب شده است .

تلفن فرماندار فیبر نوری بهره سرخس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر