کد خبر: 1033542 A

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری سمنان:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: بیشترین طرح‌های افتتاحی دهیاری‌ها در روستاهای استان سمنان به مناسبت دهه فجر مربوط به روستاهای دامغان است.

مهدی صمیمیان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در سمنان یادآور شد: 194 طرح در زمینه‌های کشاورزی، آبرسانی، گازرسانی، راهداری و ورزش در روستاهای استان به مناسبت دهه فجر به همت دهیاری‌ها و دستگاه‌های اجرایی افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: 86 طرح در زمینه توسعه و عمران روستایی در روستاهای این استان با اعتبار 114 میلیارد و 480 میلیون ریال با کمک دهیاری‌ها دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

صمیمیان تصریح کرد: نصب سامانه پایش تصویری، احداث ساختمان دهیاری، احداث خانه و سالن ورزشی، روشنایی معابر و نصب المان از جمله‌ طرح‌های آماده افتتاح در روستاهای استان سمنان به مناسبت دهه فجر است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان اظهار کرد:  108طرح از مجموع 194 طرح آماده بهره‌برداری در روستاهای استان به مناسبت دهه فجر مربوط به دستگاه‌های اجرایی است.

او افزود:  975 میلیارد ریال برای افتتاح 108 طرح عمرانی و اقتصادی در روستاهای استان سمنان به وسیله دستگاه‌های اجرایی هزینه شده است.

صمیمیان اضافه کرد:  19 طرح مربوط به راهداری، 9 طرح مربوط به اداره‌کل امورعشایری، 1 طرح مربوط به ورزش و جوانان، 8 طرح مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 22 طرح مربوط به جهاد کشاورزی، 10 طرح مربوط به منابع طبیعی و آبخیزداری، 4طرح مربوط به شرکت گاز، 3 طرح مربوط به شرکت شهرک‌های صنعتی و 32 طرح مربوط به آب و فاضلاب در دهه فجر امسال در روستاهای استان سمنان افتتاح می‌شود.

وی گفت: توسعه روستاها در اولویت برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید است.

دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان دهه فجر 99 روستاهای دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر