کد خبر: 1033518 A

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه:

مراسم خشت گذاری طرح پویش محرمی با مشارکت بیش از ۱۲ هزار نفر در طرح آجر به آجر، در روستای "میدان" از توابع بخش سرفیروزآباد آموزش و پرورش ناحیه دو کرمانشاه امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، خشت گذاری مدرسه طرح " آجر به آجر" در استان کرمانشاه با حضور مدیرکل نوسازی مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز انجام شد.

 مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در حاشیه خشت‌گذاری مدرسه ۲ کلاسه روستای میدان از توابع بخش سرفیروزآباد ناحیه دو گفت: این مدرسه، اولین مکان آموزشی است که با کمک‌های مردم در طرح آجر به آجر ساخته می شود.

وی با اشاره به اجرای پویش محرمی آجر به آجر، افزود: هدف از اجرای این طرح ایجاد انگیزه و مشارکت در ساخت فضای های آموزشی در بین مردم حتی با یک آجربوده تا همه اقشار با هر سطح توانمندی مالی حتی با کمک‌های بسیار خرد بتوانند در این امر شرکت کنند.

 نظری بیان کرد: در همین راستا، حدود بیش از ۱۲ هزار نفر با اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان در سایت آجر به آجر ثبت‌نام کردند که با استفاده از مبالغ جمع آوری شده از این افراد، امروز خشت گذاری آن انجام شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اظهار داشت : پویش ملی “آجر به آجر” و همچنین طرح ملی” من مادرم، بچه های ایران فرزندان من”  که در حال حاضر در دست اجراست و به حدود ۲۲ هزار نفر مشارکت مردمی تا امروز  رسیدیم و طرح ادامه دارد.

این مقام مسئول در ادامه گفت: این طرح ها باعث رشد فرهنگ مشارکت و زمینه  ساز جمع آوری کمک‌های خرد هموطنان خیر و نیکوکار در امر ساخت و تکمیل فضاهای آموزشی را هر چه بیشتر  فراهم آورده است.

مدرسه سازی اداره نوسازی مدارس کرمانشاه خشت گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر