کد خبر: 1033239 A

وزیر راه و شهرسازی:

وزیر راه و شهرسازی ساخت آزادراه غدیر (کنارگذر جنوبی تهران و البرز) را یک رکورد خواند که علی رغم شرایط تحریم و کرونا انجام شده است.

به گزارش ایلنا از البرز، دومین جلسه هماهنگی افتتاح آزادراه غدیر(کنارگذر جنوبی تهران) روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، استانداران تهران و البرز، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای و نمایندگان سایر دستگاه‌های دست‌اندرکار در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

محمد اسلامی، در بخشی از این جلسه با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، دست اندرکاران ساخت این آزادراه را شایسته تقدیر خواند و گفت: این آزادراه سالانه و به طور متوسط ۲۰ درصد پیشرفت داشته و ساخت این بزرگراه با این عظمت از ایده تا بهره برداری در طول پنج سال یک رکورد است که علی رغم شرایط تحریم و کرونا انجام شده است و جای قدردانی دارد.

وی از همه دستگاه های دست اندرکار در این پروژه خواست تا تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای بهره برداری از پروژه را آماده کنند تا در روزهای آینده شاهد بهره برداری از این آزادراه پیشرفته، هوشمند و ایمن باشیم.

وزیر راه و شهر سازی آزادراه غدیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر