کد خبر: 1033129 A

فرماندار قزوین:

فرماندار شهرستان قزوین گفت: ۱۵۳ طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی شهرستان قزوین به مناسبت ایام دهه فجر بهره‌برداری می‌ شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد شفیعی اظهار کرد: برای اجرای ۱۵۳ طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی، ۱۸۱ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری شده است.

وی افزود: این پروژه ها در زمینه های اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی به بهره برداری می رسند و با افتتاح آنها برای یک هزار و ۴۱۵ نفر از شهروندان قزوینی فرصت شغلی ایجاد می شود.

فرماندار قزوین ادامه داد: از این تعداد طرح ۳۷ پروژه در زمینه اقتصادی، ۶۷ پروژه در حوزه عمرانی و ۴۹ پروژه در حوزه اجتماعی، فرهنگی و ورزشی قرار دارد.

شفیعی اضافه کرد: به دلیل محدودیت زمانی هفت پروژه شاخص این شهرستان توسط استاندار و مسوولان استانی و کشوری در روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید.

این مسئول با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های قابل بهره‌برداری در دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: افتتاح فاز سوم بوستان امام علی (ع)، یک مدرسه هفت کلاسه، چندین واحد صنعتی و یک مرکز توانبخشی از جمله مهم ترین پروژه های قابل بهره برداری شهرستان قزوین در دهه فجر است.

دهه فجر سرمایه گذاری شاخص کشاورزی واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر