کد خبر: 1033115 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان از صبح امروز برای سومین روز متوالی بسته شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت : هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز ، سوادکوه ، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

قدمی با توجه به افزایش محسوس دما درباره احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ از کوه در راه‌های کوهستانی و ارتفاعات استان هشدار داد و از هموطنان خواست به مازندران سفر نکنند.

وی افزود : جاده کندوان برای انجام عملیات ترانشه برداری در حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ مرزن آباد تا دزدبن از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز بسته است.

سرهنگ قدمی گفت: این جاده تا ۱۲ اسفند امسال در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته در زمان اجرای عملیات مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه پایان هفته در جاده‌های استان محدودیت ترافیکی نخواهیم داشت افزود: ممنوعیت تردد خودرو‌ها با پلاک غیربومی در جاده‌های استان با توجه به وضع کرونایی استان همچنان ادامه دارد.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
 
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس ، هراز ، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
پایتخت پلیس راه جاده خودرو رئیس پلیس راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر