کد خبر: 1033105 A

معاون رئیس جمهور در مشهد :

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اراده مدیران خراسان رضوی برای توسعه را کمکی بزرگ به جریان شرکت های دانش بنیان دانست و گفت: مشهد می‌تواند قطبی برای توسعه صنایع خلاق باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سورنا ستاری در حاشیه مراسم رونمایی دستاوردهای ساخت داخل سامانه‌های ریلی درون‌شهری در مشهد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان در بحران‌های مختلف از جمله شیوع ویروس کرونا یا تحریم‌ها ، به اشکال گوناگون به مقابله با مشکلات برخواسته‌اند. 

او ادامه داد: این دستاوردها نتیجه دانش و قدرت سرمایه‌گذاری های سال‌های قبل در حوزه آموزش است تا شرکت‌های دانش‌بنیان با این اکوسیستم جدید وارد میدان شوند و مشکلات کشور را حل کنند. 

معاون رئیس جمهوری همچنین از جهت‌گیری خراسان رضوی برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تقدیر و بیان کرد: اهتمام شهرداری مشهد و استانداران فعلی و پیشین خراسان رضوی در این ارتباط، باعث شده اتفاقات  بزرگ در حال رخ دادن باشد.  

وی استفاده از توان متخصصان شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی را باعث کاهش قابل توجه هزینه‌ها ذکر و بیان کرد: این یک جریان فرهنگی است و خوشحالیم که موضوع در خراسان رضوی با سرعت و به طور جدی پیگیری می‌شود. 

خراسان رضوی شهرداری علمی و فناوری مشهد معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر