کد خبر: 1033094 A

با حضور معاون رئیس‌جمهوری؛

ساختمان جدید پارک علم و فناوری خراسان در مشهد روز سه‌شنبه با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، رئیس پارک علم و فناوری خراسان در حاشیه این مراسم گفت: این ساختمان که با استقرار ۱۲ شرکت فناور و دانش ‌بنیان افتتاح شد برای ۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

رضا قنبری افزود: این ساختمان با مساحت ۱۵۰۰مترمربع ظرف یک ماه آماده‌سازی شده و از مهر امسال شرکت‌های فناور و دانش‌ بنیان در آن مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: هزینه راه‌اندازی این مرکز پنج میلیارد ریال است و هدف از اجرای آن ایجاد فضاهای مشترک برای استفاده واحدهای فناور از جمله اتاق جلسات، سالن آموزش و نیز هم‌افزایی و تعامل هرچه بیشتر شرکت‌های فناور و دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات با حضور در کانون شهری است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: این ساختمان در راستای توسعه فضاهای فیزیکی برای استقرار شرکتهای فناور و دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و حوزه نرم پارک علم و فناوری خراسان و استفاده از ظرفیت ساختمان کمتر مورد استفاده در اداره کل فنی و حرفه ای استان طی تفاهمنامه با این اداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

رییس جمهوری علم و فناوری علمی و فناوری مشهد معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر