کد خبر: 1032754 A

با مشارکت ۱۰۰ نفر از اعضای مجمع عمومی؛

انتخابات الکترونیکی اعضای هیات مدیره خانه‌ مطبوعات استان‌ کهگیلویه و بویراحمد امروز سه شنبه برگزار شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، انتخابات الکترونیکی اعضای هیات مدیره خانه‌های مطبوعات استان‌ کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هشت استان دیگر کشور از ساعت ۹ صبح امروز سه‌شنبه ۱۳ بهمن ماه آغاز و ساعت ۱۲ به پایان رسید و نتایج هفتمین دوره انتخابات خانه مطبوعات که با شرکت ۱۰۰ نفر از مجموع ۱۴۰ نفر عضو مجمع عمومی خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی برگزار شد، اعلام شد.

«رضا خردمند»، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، در این باره اظهار داشت: در این دوره ۱۹ نفر از فعالان رسانه‌ای استان نامزد شدند و حدود ۷۰ درصد از اعضای خانه مطبوعات در این انتخابات شرکت کردند.

وی افزود: در این انتخابات «زیبا کرمی» و «سید داود موسوی منش »در رسته مدیران مسئول، «سید مصطفی دانشی»، «اردشیر کیانی سروک» و «عیسی فتحی» خبرنگار و سردبیر ایسنا در رسته خبرنگاران، «علی علیزاده» در رسته نمایندگی روزنامه های سراسری و«مرضیه جوشن» در رسته نمایندگی خبرگزاری‌ها به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: « همت الله دانش» در رسته مدیران مسئول، «محبوبه آقاپور» و «مریم قربانی» در رسته خبرنگاران،«مینو آریانفر» در رسته نمایندگی روزنامه‌های سراسری و «مرضیه رزمجو» در رسته نمایندگی خبرگزاری ها به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی افزود: «ابراهیم عزیزی تلگرد» و «علیرضا کشاورز» به عنوان بازرس اصلی و «فاطمه رشیدی» نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

انتخابات خانه مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر