کد خبر: 1032680 A

در پی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی؛

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از تعطیلی یک ماهه شرکت مسافربری ترابر بیتای خلخال به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل، رضا شیرین زاده در جلسه ماده 11 عنوان کرد: در 10ماه گذشته به تخلفات مطرح شده در حوزه‌های ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا رسیدگی و 126 رای نیز صادر شده است.

او از تعطیلی یک ماهه شرکت مسافربری ترابر بیتای خلخال به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و تصریح کرد: از این میزان رای 142 مورد مربوط به کمیسیون ماده 11 و 20 رای نیز متعلق به کمیسیون ماده 12 است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل عدم پرداخت کرایه رانندگان، عدم اخذ بارنامه، عدم رعایت ضوابط ایمنی، شکایات حوزه حمل و نقل مسافر و اضافه تناژ، توقف اتوبوس ها در میادین، واگذاری وسلیه نقلیه به راننده فاقد صلاحیت و فقدان برگ معاینه فنی را از عمده تخلفات رسیدگی شده در این کمیسیون ها عنوان کرد.

شیرین زاده با بیان اینکه مردم، رانندگان و صاحبان کالا و بار می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند، افزود: خدمات شرکت های متخلف کالا و مسافر از 1 تا 3 ماه قطع می شود و در صورت تکرار تخلف بیش از سه بار ظرف مدت دو سال نیز کمیسیون مذکور مجاز است برگ فعالیت متخلف را به طور دائم لغو کند.

کرونا پروتکل های بهداشتی راهداری اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر