کد خبر: 1032598 A

همزمان با ایام دهه فجر؛

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز گفت: 22 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از البرز، گودرز محمودی با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 22 پروژه راهداری که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اجرایی شده است، در سطح استان به بهره برداری می رسد.

محمودی تصریح کرد: این پروژه ها شامل: تعریض لاین شمال و جنوب آزادراه تهران-کرج-قزوین به طول 4 کیلومتر، نصب نیوجرسی در رفوژ میانی آزادراه به طول 2 کیلومتر، ایمن سازی محور کیانمهر- ماهدشت با انجام اقداماتی مانند احداث 5 کیلومتر روشنایی، دوربرگردان و نصب نیوجرسی، روکش آسفالت لاین جنوبی آزادراه تهران-کرج-قزوین به طول 10 کیلومتر، محور نجم آباد- اشتهارد به طول 6 کیلومتر و محور اشتهارد-بوئین زهرا نیز به طول 6 کیلومتر می شود.

وی افزود: دیوارچینی و نصب نیوجرسی به طول 15 کیلومتر، مرمت و بازسازی 2 دستگاه گالری در پیچ آینه، احداث دیوار حائل و ضامن به طول ۲ کیلومتر، روکش آسفالت محور شهرستانک- آزادبر به طول 6 کیلومتر از پروژه های اجرا شده در محور کرج- چالوس است.

محمودی افزود: بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی کوشکذر به طول 2/5(دوو نیم) کیلومتر، قاسم آباد بزرگ به طول 3 کیلومتر، ولیان به اسکلدره به طول 3 کیلومتر و بهسازی محور سهیلیه از راه آهن به سه راه لشکرآباد به طول 2/5(دو ونیم) کیلومتر، همچنین بهسازی و روکش آسفالت 12/5(دوازده ونیم) کیلومتر راه روستایی در بالا طالقان و 4 کیلومتر در پایین طالقان و همچنین روکش آسفالت محور اصلی طالقان به طول 6/5(شش و نیم ) کیلومتر از دیگر پروژه های این اداره کل است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز  بهسازی و روکش آسفالت  راه روستایی حسن آباد در اشتهارد به طول 2 کیلومتر را از دیگر پروژه های این اداره کل ذکر کرد و افزود: از دیگر پروژه هایی که همزمان با دهه فجر به مرحله بهره برداری رسیده است می توان به خط کشی 350 کیلومتر از راه های استان و رفع 10 مقطع از نقاط پرتصادف استان در محور کرج چالوس و آزادراه تهران- کرج-قزوین و بهسازی 10 دستگاه پل  اشاره کرد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز اعتبار هزینه شده برای مجموع پروژه های مذکور را 600 میلیارد ریال اعلام کرد که از منابع استانی و ملی هزینه شده است.

افتتاح پروژه راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر