کد خبر: 1032566 A

فرماندار شهرستان عسلویه به ایلنا خبر داد :

فرماندار عسلویه گفت: ​در ایام دهه فجر امسال ۳۳ پروژه با هزینه بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان در شهرستان عسلویه به بهره برداری می‌رسد.

عبدالنبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این مطلب افزود: ۳۳ پروژه با هزینه بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان در ایام دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و همچنین ۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۸/۳ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

فرماندار عسلویه با اشاره به افتتاح پروژه‌ها در ایام دهه فجر گفت: تمام تلاش ما این است که پروژه‌های نیمه تمام به بهره‌برداری برسد و پروژه هایی که برای شهرستان عسلویه ضروریت دارد عملیات اجرایی آن شروع شود.

یوسفی افزود : پروژه های متعددی در شهرستان عسلویه علیرغم مسائل و مشکلات زیاد در سال های گذشته به بهره برداری رسید یا شاهد عملیات اجرایی آن بودیم و با وجود همه مشکلات و تحریم های حداکثری توفیقات فراوانی را کسب کرده ایم که بدون شک همراهی مردم در این خصوص بسیار مهم بوده است.

وی افزود: یکی از مطالبات مهم مردم عسلویه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بود که با تلاش های صورت گرفته بیمارستان ۶۴ تختخوابی مجهز در بخش چاه مبارک به بهره برداری رسید و مراحل اجرای پروژه کلینیک تخصصی در شهرستان عسلویه شروع شد و همچنین بیمارستان ۱۶۴ تخت خواب در هیأت دولت مصوب شد که به زودی  عملیات احداث آن  شروع خواهد شد.

فرماندار عسلویه در پایان گفت:امیدوارم آنچه به زودی زود شایسته شأن مردم شریف و نجیب مردم شهرستان عسلویه است تحقق یابد .

انقلاب حوزه بهداشت و درمان دهه فجر فرماندار شهرستان مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر