کد خبر: 1032497 A

رئیس شورای شهر قزوین:

رئیس شورای شهر قزوین گفت: براساس تصمیم شورای حفظ حقوق بیت المال، پروژه ستاره پونک قزوین برای پرداخت بدهی‌های شهرداری، پس از ارزیابی کارشناسان و با تصویب شورای شهر واگذار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حکمت اله داودی اظهار کرد: براساس تصمیم شورای حفظ حقوق بیت‌المال،  کارشناسانی از شهرداری قزوین، دادگستری و بانک شهر، پروژه ستاره پونک را کارشناسی و قیمت گذاری خواهند کرد و سپس با تصمیم و تصویب شورای شهر قزوین پروژه به بانک شهر واگذار می شود.

رئیس شورای شهر قزوین در خصوص لایحه ساماندهی حاشیه کانال آبرسانی شمال شهر نیز گفت: با فاز اول این طرح که به طول ۱۴۰۰ متر و حدفاصل بلوار شهد چگینی تا بلوار شهید بابایی و به اعتبار سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است، موافقت می شود و در صورت موفقیت فازهای بعدی اجرایی می شود.

داودی ضمن تبریک ایام دهه فجر تصریح کرد: دهه فجر، تجسّم اراده، عظمت و عزّت ایران و ایرانی است و در این دهه، به دست ملّت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران پایه‌گذاری شد و دهه فجر عیدی است که یک تاریخ سر تا پا ظلم و طغیان را قطع کرد.

وی یادآور شد : انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با تکیه‌ بر ازخودگذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردم ایران‌زمین برای تحقق آرمان‌هایشان با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پا به میدان گذاشتند و لحظه‌ای از خواسته خود عقب‌نشینی نکردند.

حقوق شورای اسلامی شهر شهرداری کارشناسی شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر