کد خبر: 1032403 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: شبانه روز برای تولید و رفع موانع صنایع استان قزوین و حل مشکل کارگران تلاش می‌کنم اما هنوز از عملکرد خودم راضی نیستم.

هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در برنامه زنده تلویزیونی"کارنامه" از شبکه استانی قزوین و در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا مبنی بر دورنمای وضعیت کارگری اظهار داشت: قزوین استانی صنعتی است و با توجه به این ویژگی تاثیرپذیری آن از تحریم‌های ظالملانه دشمن از جمله گرانی ارز و مواد اولیه بیشتر است و به همین دلیل باید تلاش بیشتری در راستای حل مشکلات برداشته شود.

وی اضافه کرد: محدودیت های کرونایی در استان قزوین بر مشکلات دامن زده است تا جائیکه سبب شده همواره وقت بسیاری برای رفع مشکلات صنایع بگذارم و به مدیران تاکید کردم روی صنایع متمرکز شوند.

جمالی پور بیان داشت: ابتدای ورود من به استان قزوین شرایط به شکلی بود که بسیاری از صنایع با مشکل روبرو بودند و سعی شد تا با برنامه ریزی و بسیج همه ظرفیت ها اجازه ندهیم که صنایع دچار بحران جدی شوند.

استاندار قزوین تاکید کرد: از تمام کارگران و تولید کنندگان استان قدرشناسی می‌کنم که توانستند در این شرایط دشوار در برابر تحریم های ظالمانه ایستادگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان دولت باید بتوانیم شرایط بهتری را برای کارگران ایجاد کنیم و امید داریم که با رفتن این فرد منحوس (ترامپ) دریچه های جدیدی در حوزه تولید و سرمایه گذاری باز شود.

حجم ویدئو: 44.86M | زمان ویدئو: 00:04:26
ارز استان قزوین دولت گرانی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر