کد خبر: 1032386 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد:

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از دستگیری بدهکار بزرگ مالیاتی با بیش از 31 میلیارد ریال بدهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سرهنگ "جلیل سلطانی" اظهار داشت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال های 1385 و 1386 در استان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت‌بازرگانی خود را در اختیار به فردی ساکن یکی از استان های جنوبی کشور قرار داده و از بدهی مالیاتی نیز بی اطلاع است. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه افزود: با دریافت این اطلاعات شناسایی فرد مذکور در دستور کار قرار گرفت و ماموران توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل سکونت وی را در یکی از شهرهای بندری جنوب کشور شناسایی کنند. 

سرهنگ سلطانی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه با اخذ نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس استان مربوطه به محل سکونت بدهکار مالیاتی مراجعه و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. 

وی گفت: متهم دستگیر شده که از تاجران شناخته شده آن منطقه به شمار می رود در بازجویی ها عنوان کرد سال هاست در زمینه واردات لاستیک و برنج فعالیت داشته و برای فرار از پرداخت مالیات از کارت بازرگانی دیگران استفاده کرده است. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در پایان میزبان بدهی مالیاتی این فرد را 31 میلیارد و 224 میلیون و 618 هزار ریال عنوان کرد و گفت: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

دستگیری پلیس امنیت بدهکار مالیاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر