کد خبر: 1032366 A

عضو شورای شهر کرج:

خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج گفت: مدیریت مشارکتی باید در کنار مدیریت محله محور لحاظ شود و انتظار داریم بودجه 1400 شهرداری با هدف پاسخگویی به نیازهای محله ای تبیین و تصویب شود.

به گزارش ایلنا از البرز، احد رسولی در دویست و سی و سومین جلسه رسمی شورای شهرکرج اظهار داشت: یکی از برنامه های شورای دوره پنجم مدیریت محله محوری است که در چندین جلسه نیز روی موضوع تاکید شده است.

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر کرج به بازدیدهای نظارتی از محله های سطح شهر اشاره کرد و افزود: طی بازید از محله حسین آباد مهرشهر در گفت و گو با شهروندان مشکلات آنها احصاء شد و شهروندان اعلام کردند زمانی ورودی به مهرشهر از اتوبان بدون پل به راحتی انجام می شد، بعد از اجرای پل نه تنها ورود به حسین آباد مهرشهر تسهیل نشد که وضعیت بدتر شد.

رسولی بیان کرد: به دلیل اجرای ناقص اجرای پل مهرشهر و تغییر آن برخی از کسبه محل دچار خسارت شدند چون طرحی که اجرا شد به غیر از آن طراحی بود که مصوب شده بود.

خزانه دار شورای شهر کرج یادآور شد: انتظار داریم در سال آتی بودجه 1400 شهرداران مناطق نیازهای محلی را احصاء کرده و بر اساس همین احصاء و نشست با مردم پروژه های محله محور را در دستور کار و برنامه‌های خود قرار دهند.

شورای شهر کرج شهرداری کرج بودجه 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر