کد خبر: 1032336 A

رئیس جهاد دانشگاهی فارس از اجرای بیش از 2 هزار برنامه در سطح دانشگاه‌های این استان طی ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: برخی از برنامه‌های شاخص دانشگاه‌ها به‌صورت مشترک اجرا می‌شوند.

به گزارش ایلنا مظاهر بابایی با بیان اینکه دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش‌هاى اسلامى، مقطع رهایى ملت ایران و بخشى از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است، گفت: در دهه فجر اسلام تولدى دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‌‌اى تعیین‌‌کننده و بى‌‌مانند به‌شمار می‌رود.

وی با تصریح اینکه هر ساله به‌مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برنامه‌ریزی‌های متنوعی از سوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف انجام می‌شود، گفت: امسال مسئولیت کارگروه دانشگاهی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فارس به عهده جهاددانشگاهی سپرده شد که در این راستا جلسات متعددی با حضور نمایندگان دانشگاه‌های استان و همچنین نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان و بسیج دانشجویی استان برگزار کردیم.

بابایی، خروجی این جلسات را برنامه‌ریزی جهت اجرای بیش از 2 هزار برنامه به‌مناسبت  دهه فجر در سطح دانشگاه‌های استان اعلام کرد و افزود: این برنامه‌ها در تمام واحدهای دانشگاه‌های مختلف استان فارس اعم از آزاد اسلامی، شیراز،‌ علوم پزشکی شیراز، هنر شیراز، پیام‌نور، جامع علمی ـ کاربردی و غیره اجرا می‌شوند.

وی با اشاره به شرایط شیوع کرونا گفت: به‌منظور حفظ سلامت دانشجویان و دانشگاهیان عمده این برنامه‌ها در بستر فضای مجازی برنامه‌ریزی شده است که در این راستا همکاری نزدیکی با سازمان فضای مجازی سپاه فجر انجام داده و با همکاری آنان این برنامه‌ها را اجرا خواهیم کرد البته برخی از برنامه‌ها هم به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهند شد.

انقلاب اسلامی ایران دهه فجر شاخص فرهنگ و هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر