کد خبر: 1032225 A

در ۱۰ ماه گذشته انجام شد؛

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 11 هزارکارت سلامت برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری استان طی ۱۰ ماه گذشته صادر شده است.

به گزارش ایلنا، وحید میـرمحمدی در بازدید از شهرک حمل ونقل اردبیل بیان اینکه 3 مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری درحال فعالیت هستند افزود: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.

رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از صدور و تمدید 11 هزار و 282 کارت هوشمند در 10 ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد: اخذ کارت سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل و نقل جاده ای است.

میرمحمدی افزود: رانندگان سخت کوش ناوگان باری و مسافری استان برای اخذ کارت سلامت باید با در دست داشتن صرفا معرفی نامه از مراکز صدور کارت هوشمند به مراکز طب کار سلامت شغلی رانندگان واقع در شهرستانهای اردبیل و پارس آباد مراجعه کنند.

وی فعالیت 141 شرکت حمل و نقل کالا و مسافـر با بیش از 8 هزار و 899 دستگاه ناوگان مسافری و باری در استان را یادآور شد و افزود:13 هزارو 796 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالا و مسافری استان فعالیت می کنند.

رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خاطرنشان کرد: در قالب کمیسیون های ماده ۱۲ و11نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم ،رانندگان ، مسافران و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

 

رانندگان اردبیل کارت سلامت راهداری اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر