کد خبر: 1032070 A

در پی توهین اخیر استاندار به اصحاب رسانه ؛

خبرنگاران رسانه‌های مختلف سیستان و بلوچستان شب گذشته در حرکتی اعتراضی به توهین استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگاران و عدم عذرخواهی او ، نشست خبری را ترک کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چندی پیش احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در یکی از جلسات استانی، خبرنگاران را به «مگس» تشبیه کرده بود که این موضوع سبب رنجش و گلایه خبرنگاران شده بود .

در پی این توهین جامعه خبری استان و همچنین خانه مطبوعات خواستار عذرخواهی او شدند که متاسفانه هیچ اقدامی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان در این باره و برای دلجویی از خبرنگاران صورت نگرفت.

شب گذشته جلسه ای با عنوان نشست استاندار با اصحاب رسانه به دعوت استانداری سیستان و بلوچستان ، تشکیل شد که در ابتدا    خبرنگاران به دلیل عدم توجه استاندار به درخواست عذرخواهی از خبرنگاران، تصمیم به شرکت در این نشست را نداشتند اما پس از هم‌فکری  در جلسه حضور یافتند.اما وقتی پس از گذشت 2 ساعت از شروع جلسه ، خبری از دلجویی استاندار نشد، خبرنگاران یکی یکی و به نشانه اعتراض نشست خبری موهبتی را ترک کنند.

گفته می شود او پس از ترک خبرنگاران از اصحاب رسانه عذرخواهی کرد  اما خبرنگاران در زمان عذرخواهی او جلسه را ترک کرده بودند.

استاندار سیستان و بلوچستان پیش از این هم در جلسات متعددی با رفتار تند خویش سبب دلخوری خبرنگاران شده بود.بسیاری از خبرنگاران معتقدند او تحمل انتقاد رسانه‌ها را ندارد.

 

اصحاب رسانه جامعه رسانه سیستان و بلوچستان مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر