کد خبر: 1032015 A

آل بویه خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۳۰ طرح عمرانی با اعتبار ۲۸۱ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همزمان دهه فجر امسال افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: دهه فجر امسال ۱۷ طرح عمرانی با اعتبار ۲۰۲ میلیارد و ۷۰۷ میلیون ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: طرح‌های آماده افتتاح در دهه فجر مربوط به شهرک‌های صنعتی شاهرود، سمنان، سرخه، مهدیشهر و گرمسار و نواحی صنعتی یاتری و قلعه نوخرقان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان  تصریح کرد: تامین آب و راه، اجرای آسفالت، عملیات خاکی و جدول‌سازی، انجام پروژه گازرسانی، اجرای دیوار سنگی هدایت سیلاب و جا به جایی شبکه آب و احداث منبع بتنی از جمله طرح‌های قابل افتتاح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در دهه فجر امسال است.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۳ طرح عمرانی در شهرک‌ها صنعتی استان سمنان، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این طرح‌های زیرساختی با اعتباری بالغ بر ۷۸ میلیارد و ۷۳۵ میلیون ریال در دهه فجر امسال آغاز می‌شود. 

آل‌بویه ابراز داشت: اجرای شبکه آبیاری قطره‌ای و تهیه و نصب جدول در شهرک صنعتی شاهرود به طول ۳۰ کیلومتر، خط انتقال چاه ناحیه صنعتی صید آباد، راهبری ایستگاه و خودروی آتش‌نشانی و سیستم امداد و اطفاء حریق شهرک صنعتی دامغان، احداث اتاقک پمپاژ در شهرک صنعتی مهدیشهر و سرخه و اجرای شبکه برق و روشنایی در منطقه ویژه سمنان از جمله طرح‌های عمرانی است که دهه فجر امسال عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان دهه فجر 99 افتتاح طرح عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر