کد خبر: 1031738 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: همه دستگاه‌ها مکلف به رعایت حقوق شهروندان هستند و باید تمام تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم به بهترین نحو به کار بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت‌الله جمالی پور در اولین گردهمایی شناخت ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان تاکستان که برای احیای حقوق عامه در سالن امام علی (ع) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر مشروعیتی داریم از مردم به دست آمده است و مردم این افتخار را نصیب همه ما کرده‌اند.

استاندار قزوین ادامه داد: این مردم حقشان است که خدمتگزاری آنها را کنیم و باید در همه دستگاه‌ها حقوق مردم به عنوان مهم‌ترین حق دیده شود چون اگر این حق دیده نشود ما از درجه اعتبار ساقط می‌شویم.

جمالی پور بیان کرد: حقوق مردم از جنبه الهی و اجتماعی مقدم بر همه چیز است و سازمان‌ها و دستگاه‌ها اعتبار خود را از رعایت حقوق مردم کسب می‌کنند.

وی افزود: باید همه دستگاه‌ها بسیج شوند تا مشکل یک تولیدکننده و مراجعه کننده در دستگاه‌ها در سریع‌ترین زمان حل و فصل شود.

استاندار قزوین یادآور شد: ما در هیأت‌های تخلفات اداری، موضوع رعایت نشدن حقوق مردم را بررسی می‌کنیم و اگر مدیری بعد از سه بار تذکر به حقوق مردم بی توجه باشد دستور جابجایی او را صادر می‌کنیم.

نماینده عالی دولت در استان اضافه کرد: امروز دولت اعتقاد و باور دارد که اگر مردم نباشند دولتمردان نیستند چون در اصل، همه مسئولان جمهوری اسلامی با رأی مردم انتخاب می‌شوند و مسئولان همه دستگاه‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم منتخب و منصوب مردم هستند.

امام علی انقلاب حقوق دستگاه قضایی دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر