کد خبر: 1031522 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه فجر ۲۴ طرح تولیدی و عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور اظهار کرد: از این تعداد طرح، ۶ پروژه صنعتی شامل واحدهای تولیدی و یک پروژه عمرانی شامل مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی لیا مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی  بیان کرد: طرح های صنعتی که در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسند، شامل واحدهای تولید انواع پریز و دوشاخه برق، چاپ افست، گازهای صنعتی، تجهیزات پزشکی (برانکارد و تخت‌های اتاق عمل) و جداساز یا فیلتر خلاء هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان افزود: با بهره برداری از این طرح های صنعتی که برای آنها ۴۵۹ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است، زمینه اشتغال مستقیم برای ۱۴۶ نفر فراهم می شود.

خانپور یادآور شد: برای اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی لیا نیز ۷۰ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین هزینه شده است.

این مسئول ادامه داد: در دهه مبارک فجر همچنین سه طرح عمرانی و ۱۴ طرح صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین کلنگ زنی و عملیات احداث آنها آغاز می شود.

استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

استان قزوین اشتغال تجهیزات پزشکی دهه فجر سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر